JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1 TE ALI DEMI - Century 21 Albania
Përshkrim

Apartamenti ndodhet me katin e gjashte te nje pallati te ri te mireadministruar.
Ky apartament ka nje siperfaqe prej 75m2.
Organizohet ne nje sallon ndenjeje, nje ambient gatimi, dy dhoma gjumi dhe nje tualet.
Ne perberje e ketij apartamenti ndodhet dhe nje ballkon i madh.
Apartamenti ofrohet totalisht i arreduar.
Vendodhja e ketij apartamenti ofron te gjitha facilitetet per nje jetese mjaft komode.
Per nje vizite ne kete prone apo me teper informacione ju lutem na kontaktoni tani.


Informacion
Sip. Totale:

75 m2

Sip. e brendshme:

75 m2

Dhomat e gjumit:

2

Tualetet:

1

Dhomen e ndenjes:

1

Kati:

6

Lloji:

Apartment

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

175

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Ali Demi

Shteti: Albania

Qyteti: Tirana

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020