Apartament 1+1 per Qira ne Rrugen Fortuzi. - Century 21 Albania
Përshkrim

Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te mira te Tiranes, ne rrugen Fortuzi, ne nje pallat te ri me ashensor, dhe te mire administruar. Apartamenti ka nje organizim shume te mire te brendshem, me nje korridor i cili ben shperndarjen ne dhomen e gjumit, sallonit dhe tualetin. Per nje vizite ne prone mos hezitoni te na kontaktoni!


Informacion
Sip. Totale:

70 m2

Sip. e brendshme:

63 m2

Dhomat e gjumit:

1

Tualetet:

1

Dhomen e ndenjes:

1

Lloji:

Apartment

Statusi:

Used

Availability:

Withdrawn

Website Views:

100

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Rr. Fortuzi

Shteti: Albania

Qyteti: Tirana

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020