APARTAMENT 2+1+2 NE SHITJE PERBALLE AMBASADES AMERIKANE! - Century 21 Albania
Përshkrim

Shesim apartament 2+1+2 tualete ne rrugen e elbasanit prane shkolles se mesme "Asim Vokshi".
Apartamenti ndodhet ne katin e pare banim ne nje ndertim te ri te vitete 2005 me ashensor.
Me planimetri shume te rregullt apartamenti perbehet nga nje korridor i vogel ne hyrje, sallon i madh me kendin e gatimit te vecuar, 2 dhoma gjumi, 2 tualete njeri nga te cilet me dritare dhe 1 ballkon.
Afersia me kodrat e liqenit vetem 5 minuta larg e karakterizon kete prone nga qetesia dhe ajri i paster.
Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.
Jeni te mirepritur te na kontaktoni per cdo informacion tjeter ne lidhje me pronen ose nje vizite ne prone.


Informacion
Sip. Totale:

115 m2

Sip. e brendshme:

105 m2

Dhomat e gjumit:

2

Tualetet:

2

Dhomen e ndenjes:

1

Kati:

1

Lloji:

Apartment

Statusi:

Used

Availability:

In evaluation

Website Views:

228

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Rruga e elbasanit

Shteti: Albania

Qyteti: Tirana

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020