SHITET APARTAMENT 2+1+2 PRANE ISH ATSH (PAZARI I RI)!! - Century 21 Albania
Përshkrim

Shitet apartament 2+1+2 ne rrugen Fadil Rada (Pazari i Ri) me siperfaqe 113.59m2. Ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri 8-katesh ne ndertim, cilesia e punimeve dhe e materialeve jane te standarteve bashkekohore, ne nje nga zonat me te kerkuara dhe te aksesueshme me rruget kryesore te qendres se Tiranes duke ofruar edhe te gjitha fasilitetet e zones. Organizohet nga nje ambient ndenjeje dhe gatimi, dy dhoma gjumi, dy tualete, nje ballkon. Disponon kontrate pronesie. Per me shume info ose nje vizite ne prone na kontaktoni !


Informacion
Sip. Totale:

114 m2

Sip. e brendshme:

100 m2

Dhomat e gjumit:

2

Tualetet:

2

Dhomen e ndenjes:

1

Kati:

2

Lloji:

Apartment

Statusi:

New

Availability:

Available

Website Views:

61

Dokumentacion:

Ne proces hipotekimi


Vendndodhje

Adresa: Rruga Fadil Rada

Shteti: Albania

Qyteti: Tirana

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020