SHITET APARTAMENT 2+1+2 TEK LIQENI I TIRANES ! - Century 21 Albania
Përshkrim

Shitet apartament 2+1+2me pamje nnga Liqeni! Apartamenti ka nje siperfaqe prej 105 m2 . Organizohet ne nje ambient ndenje dhe gatimi ,dy dhoma gjumi dhe tualete . Apartamenti ka gjithashtu dhe dy ballkone cka e bejne qe te ndricohet me drite natyrale. Pozicionohet ne nje nga lagjet me te kerkuara te qytetit. Gjithashtu apartamenti ofrohet edhe me nje post parkimi prej 30 m2 me nje cmim extra. Per nje vizite ne prone apo me shume informacion na kontaktoni !


Informacion
Sip. e brendshme:

105 m2

Dhomat e gjumit:

2

Tualetet:

2

Dhomen e ndenjes:

1

Kati:

6

Lloji:

Apartment

Statusi:

New

Availability:

Available

Website Views:

82

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa:

Shteti: Albania

Qyteti: Tirana

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020