JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1+2 NE DON BOSKO! - Century 21 Albania
Përshkrim

Jepet me qira apartament teper luksoz dhe modern ne Don Bosko. Apartamenti ka nje siperfaqe prej 120 m2 dhe organizohet ne nje sallon ndenje dhe ate te gatimi dy dhoma gjumi dhe dy tualete . Apartamenti eshte i arreduar ne menyre mjaft moderne cka e ben jetesen sa me komode. Per me shume informacion na kontaktoni !


Informacion
Sip. e brendshme:

120 m2

Dhomat e gjumit:

2

Tualetet:

2

Dhomen e ndenjes:

1

Kati:

2

Lloji:

Apartment

Statusi:

New

Availability:

Available

Website Views:

42

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa:

Shteti: Albania

Qyteti: Tirana

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020