SHITET APARTAMENT 1+1 NE FRESK ! - Century 21 Albania
Përshkrim

Shitet apartament 1+1 ne Fresk . Apartamenti ka siperfaqe totale prej 53.50m2. kubature e rregullt. Organizohet ne nje dhome ndenje ,nje dhome gjumi dhe nje tualet , nje ballkon. Per me shume informacion na kontaktoni.


Informacion
Sip. e brendshme:

54 m2

Dhomat e gjumit:

1

Tualetet:

1

Dhomen e ndenjes:

1

Lloji:

Apartment

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

93

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa:

Shteti: Albania

Qyteti: Tirana

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020