SHITET APARTAMENT 2+1 ! - Century 21 Albania
Përshkrim

Shitet apartament 2+1 ne Selite ! Ndodhet ne katin e pare te nje pallati kater katesh . Apartamenti ka nje siperfaqe prej 90 m2 dhe perbehet nga dydhoma gjumi, nje garderobe , holl dhe nje tualet .Apartamenti ofron nje ambient te jashtem nje mini bace nga pas dhe nje garazhd. Per nje vizite ne prone na kontaktoni.


Informacion
Sip. Totale:

90 m2

Dhomat e gjumit:

2

Tualetet:

1

Dhomen e ndenjes:

1

Kati:

1

Lloji:

Apartment

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

98

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa:

Shteti: Albania

Qyteti: Tirana

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020