KOMUNA E PARISIT, JEPET ME QiRA ZYRE PRAN BIG MARKET - Century 21 Albania
Përshkrim

Jepet me Qera, Ambjent per Zyra tek Komuna e Parisit, ne katin e 2 teknik, te nje pallati te ri. Ambjenti ka Siperfaqe 105m2 i organizuar ne 3 ambjente te bollshme, 2 tualete, 1 koridor lidhes. Ambjenti eshte perfekte per Zyra Finance, Zyre Marketingu, Zyre Konsulence, Studio Arkitekture, Klinik Dentare, etj. Aksesi dhe lokacioni eshe lehtesisht i gjendshem nga klientet dhe zona ofron facilitete te shumta si Parkim, Banka, Lokale, etj. Kontaktoni tani me Agjensine Imobiliare Century 21 Smart per nje vizite ne prone !


Informacion
Sip. Totale:

105 m2

Sip. e brendshme:

95 m2

Dhomat e gjumit:

2

Tualetet:

2

Dhomen e ndenjes:

1

Kati:

2

Lloji:

Office

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

90

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Rruga Skender Luarasi

Shteti: Albania

Qyteti: Tirana

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020