NJESI KOMERCIALE PER QIRA - Century 21 Albania
Përshkrim

Jepet me qira njesi komerciale ne Bulevardin Gjergj Fishta, e organizuar open space me nje siperfaqe 290.6 m2. Ndodhet ne nje ndertese mjaft cilesore prane Hotel Hilton, ideale per biznese te ndryshme fale fasades dhe hapsires se bollshme qe ka. Per informacione ose vizit ne prone mund te na kontaktoni!


Informacion
Sip. e brendshme:

291 m2

Lloji:

Commercial

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

48

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: BULEVARDI GJERGJ FISHTA

Shteti: Albania

Qyteti: Tirana

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020