SHITET APARTAMENT 2+1+2 ME HIPOTEKE TEK LIQENI I THATE!! - Century 21 Albania
Përshkrim

Shitet apartament 2+1+2 tualete ne rrugen kryesore tek Liqeni Thate.
Ka nje siperfaqe neto prej 135 m2 dhe pozicionohet ne nje pallat te mireadministruar me ashensor.
Organizimi: dy dhoma gjumi, ambienti i ndenjes bashke me ambjentin e gatimit, tre ballkone me pamje te lire te Liqenit te Tiranes dhe dy tualete.
Orientimi: Veri-Lindje
Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.
Ky apartament ndodhet ne nje zone shume te preferuar per banim me te gjitha facilitetet prane.
Per nje vizite ne prone apo per cdo informacion jeni te lutur te na kontaktoni!


Informacion
Sip. Totale:

135 m2

Sip. e brendshme:

135 m2

Dhomat e gjumit:

2

Tualetet:

2

Dhomen e ndenjes:

1

Lloji:

Apartment

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

62

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Liqeni i Thate

Shteti: Albania

Qyteti: Tirana

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020