SHITET TOKE NE LUNDER !! - Century 21 Albania
Përshkrim

Shitet toke me siperfaqe totale 3000 m2 ne Lunder . Toka ka nje intensitet prej 0.6 dhe eshte e pershtatshme per ndertim kapanoni .
Prona disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.
Per me shume informacion ose nje vizite ne prone na kontaktoni tani !


Informacion
Sip. Toke:

3000 m2

Lloji:

Land

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

65

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa:

Shteti: Albania

Qyteti: Tirana

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020