JEPET ZYRE ME QIRA NE BULEVARDIN GJERGJ FISHTA - Century 21 Albania
Përshkrim

Jepet me qira ambient per zyre ne bulevardin Gjergj Fishta. Zyra ka nje siperfaqe te brendshme prej 150.63 m2 dhe organizohet ne pese ambiente pune. Ndodhet ne nje godine ku ne te cilen ndodhen vetem zyra, eshte e investuar se fundmi me parket, ndricim i pershtatur per ambient zyrash, etj.
Per informacion ose vizite ne prone mund te na kontaktoni!


Informacion
Sip. Totale:

170 m2

Sip. e brendshme:

151 m2

Kati:

8

Lloji:

Office

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

57

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa:

Shteti: Albania

Qyteti: Tirana

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020