Apartament 2+1+2 per Shitje - Century 21 Albania
Përshkrim

Apartament 2+1+2 per Shitje prane Librit Universitar. Organizohet nga salloni ndenjes, kuzhina e vecuar, dy dhomat e gjumit, korridori, dy tualetet njeri prej te cileve me dritare si dhe ballkoni. Orientimi shume i favorshem mundeson ndricimin natyral gjate paradites. Apartamenti ka planimetri te rregullt si dhe eshte i mireinvestuar. Per me shume info na kontaktoni!


Informacion
Sip. Totale:

170 m2

Sip. e brendshme:

165 m2

Dhomat e gjumit:

2

Tualetet:

2

Dhomen e ndenjes:

1

Kati:

8

Lloji:

Apartment

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

48

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Rruga Abdyl Frasheri

Shteti: Albania

Qyteti: Tirana

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020