Shesim vile ne Hamallaj Rezidenca Vala Mar! - Century 21 Albania
Përshkrim

Vila eshte e perbere nga dy kate dhe e pozicionuar ne bllokun A me nje siperfaqe ndertimi prej 131.8 m2 dhe siperfaqe toke 423.56 m2.

Eshte totalisht e investuar nga pronari ekzistues dhe shitet e mobiluar.

Organizohet ne sallon kuzhine tualet ne katin perdhe ,dy dhoma gjumi ,tualet ,ballkon kati i pare. ( mundesi per ti bere nje dhome te trete gjumi)

Rezidenca Vala Mar ne Hamallaj nje nga Rezidencat me te kerkuara,ku ofrohen te gjitha fasilitet e nevojshme .

Per nje vizite ne Vile mos hezitoni te na kontaktoni.


Informacion
Dhomat e gjumit:

2

Tualetet:

2

Dhomen e ndenjes:

1

Lloji:

Villa

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

78

Dokumentacion:

Ne proces hipotekimi


Vendndodhje

Adresa: Hamallaj

Shteti: Albania

Qyteti: Durrës

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020