APARTAMENT 2+1 PER SHITJE NE VALAMAR HAMALLAJ! - Century 21 Albania
Përshkrim

Apartamenti organizohet në dy dhoma gjumi një dhomë ndenjeje bashkë me kuzhinën dhe një tualet me dritare. Apartamenti ndodhet në katin e tretë në një vilë tre katëshe në bllokun C.
Për më shumë informacion apo për një vizitë në pronë ju ftojmë të na kontaktoni!


Informacion
Sip. Totale:

84 m2

Sip. e brendshme:

76 m2

Dhomat e gjumit:

2

Tualetet:

1

Dhomen e ndenjes:

1

Lloji:

Apartment

Statusi:

New

Availability:

Sold

Website Views:

74

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Valamar, Hamallaj

Shteti: Albania

Qyteti: Durrës

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020