Shitet Apartament 1+1 tek Xhamlliku - Century 21 Albania
Përshkrim

Shitet apartament 1+1 tek Xhamlliku prane Sheshit Shtraus.
Apartamenti ndodhet ne katin e 5 te nje pallati ekzistues dhe ka nje siperfaqe prej 50 m2.
Mundesi mjaft e mire investimi dhe zone mjaft e preferuar per banim.
Per nje vizite ne kete prone apo me teper informacion ju lutem na kontaktoni!


Informacion
Sip. Totale:

50 m2

Dhomat e gjumit:

1

Tualetet:

1

Dhomen e ndenjes:

1

Kati:

5

Lloji:

Apartment

Statusi:

Used

Availability:

Sold

Website Views:

140

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Xhamlliku

Shteti: Albania

Qyteti: Tirana

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020