JEPET APARTAMENT 1+1 ME QIRA NE DURRES! - Century 21 Albania
Përshkrim

Apartamenti disponon një sipërfaqe 70m2 të cilët organizohen në sallë ndenjeje e përbashkët me kuzhinë, dhomë gjumi, tualet dhe ballkon. Pozicionohet në katin e 6 të një pallati të ri me ashensor. Apartamenti është i rregullt dhe i mobiluar në mënyrë bashkëkohore.
Për më shumë informacion apo një vizitë nga afër ju ftojmë të na kontaktoni!


Informacion
Sip. e brendshme:

70 m2

Dhomat e gjumit:

1

Tualetet:

1

Dhomen e ndenjes:

1

Kati:

6

Lloji:

Apartment

Statusi:

Used

Availability:

Rented

Website Views:

77

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa:

Shteti: Albania

Qyteti: Durrës

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020