Shitet Ambient Komercial te Rruga e Dibres - Century 21 Albania
Përshkrim

Shitet Ambient Komercial te Rruga e Dibres ne nje ndertim te ri, Ambienti ka nje siperfaqe totale 91 m2 dhe eshte i organizuar ne open space, Ambienti eshte i pershtatshem per shum biznese te ndryshme sepse ka akses ne rrugen kryesore, per me shum informacion na kontaktoni


Informacion
Sip. Totale:

91 m2

Sip. e brendshme:

91 m2

Lloji:

Commercial

Statusi:

New

Availability:

Available

Website Views:

67

Dokumentacion:

Ne proces hipotekimi


Vendndodhje

Adresa: Rruga e Dibres

Shteti: Albania

Qyteti: Tirana

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020