JEPET ME QERA AMBIENT KOMERCIAL TEK ALI DEMI ! - Century 21 Albania
Përshkrim

Jepet me qera ambient komercial tek Ali Demi. Ambienti ka nje siperfaqje prej 30 m2. Mundesi investimi per biznes lokal ne zone. Ndodhet ne zone me facilitete dhe kalueshmeri relativisht te madhe. Per me shume informacion ose nje vizite ne prone na kontaktoni !


Informacion
Sip. Totale:

30 m2

Lloji:

Commercial

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

45

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa:

Shteti: Albania

Qyteti: Tirana

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020