JEPET ME QIRA APARTAMENT 1+1 TE STACIONI I TRENIT - Century 21 Albania
Përshkrim

Apartamenti ndodhet ne katin e trete te nje pallati te ri te mireadministruar.
Ky apartament ka nje siperfaqe prej 66m2.
Organizohet ne nje sallon ndenjeje, nje ambient gatimi, nje dhome gjumi dhe nje tualet.
Ne perberjen e ketij apartamenti ndodhet dhe nje ballkon i madh.
Apartamenti ofrohet totalisht i arreduar me mobilje bashkohore.
Vendodhja e ketij apartamenti i ofron te gjitha sherbimet dhe facilitetet per nje jetese mjaft komode.
Per nje vizite ne kete prone apo me teper informacione ju lutem na kontaktoni tani.


Informacion
Sip. Totale:

66 m2

Sip. e brendshme:

60 m2

Dhomat e gjumit:

1

Tualetet:

1

Dhomen e ndenjes:

1

Kati:

3

Lloji:

Apartment

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

156

Dokumentacion:

Ne proces hipotekimi


Vendndodhje

Adresa: Stacioni i trenit

Shteti: Albania

Qyteti: Tirana

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020