Tek Kompleksi Deliorgji Jepet Me Qira Apartament 1+1 Me Mobilim Bashkohor ! - Century 21 Albania
Përshkrim

Tek Kompleksi Deliorgji jepet me qira super apartament 1+1 me mobilim krejt te ri dhe i pabanuar me pare. Apartamenti ndodhet ne katin e 7 te nje pallati te ri me ashensor, i mireadministruar dhe ka nje siperfaqe prej 58.5 m2 neto. Apartamenti eshte i organizuar ne koridor , soxhorno me kuzhine te perfshire, 1 dhome gjumi matrimoniale, ballkon me pamje mjafte te mire dhe 1 tualet. Eshte e pajisur me kondicioner dhe e gjith siperfaqa e shtruar me parket. Lokacion mjafte i mire dhe prane cdo nevojshmerie. Cmimi 400 euro neto Per me teper informacion na kontaktoni .


Informacion
Sip. Totale:

65 m2

Sip. e brendshme:

59 m2

Dhomat e gjumit:

1

Kati:

7

Lloji:

Apartment

Statusi:

New

Availability:

Withdrawn

Website Views:

72

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Rruga e kavajes

Shteti: Albania

Qyteti: Tirana

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020