Jepet me apartament 3+1+2 te Kodra e Diellit 2 - Century 21 Albania
Përshkrim

Apartamenti ndodhet te Kodra e Diellit 2, ne katin e pare banim te nje pallati te ri me ashensor.
Ka nje siperfaqe prej 210 m2 te cilat jane 130 m2 siperfaqe e brendshme dhe 80 m2 verande.
Apartamenti ofron nje pamje te gjithe Tiranes, i favorizuar nga pozicioni qe ka, totalisht i mobiluar dhe organizohet nga salloni i ndenjes, kuzhina, 3 dhoma gjumi, veranda dhe 2 tualete. Ka punime cilesore, dpio xham, kondicionim, parket dhe stil modern arredimi.
Kompleksi ku ndodhet ofron qetesi, siguri dhe facilitete te shumta si palester, bare, restorante, kend lojerash per femije dhe mjedise gjelberimi.
Per me shume informacion na kontaktoni!


Informacion
Sip. Totale:

210 m2

Sip. e brendshme:

130 m2

Dhomat e gjumit:

3

Tualetet:

2

Dhomen e ndenjes:

1

Kati:

1

Lloji:

Apartment

Statusi:

Used

Availability:

Withdrawn

Website Views:

47

Dokumentacion:

Ne proces hipotekimi


Vendndodhje

Adresa: Kodra Diellit 2

Shteti: Albania

Qyteti: Tirana

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020