JEPET APARTAMENT 1+1 NE LUNGOMARE - Century 21 Albania
Përshkrim

Jepet me qera apartament 1+1 60m2 ndodhur ne katin e tete banim. Apartamenti ndodhet ne lungomare me pamje pjeserisht te detit . Eshte e organizuar ne nje sallon i perbashket me kuzhinen ,nje dhome gjumi, nje tualet dhe nje ballkon me pamje nga deti .Per nje shoqerim ne prone me telefononi


Informacion
Sip. Totale:

60 m2

Sip. e brendshme:

60 m2

Dhomat e gjumit:

1

Tualetet:

1

Dhomen e ndenjes:

1

Kati:

8

Lloji:

Apartment

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

207

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Lungomare

Shteti: Albania

Qyteti: Vlorë

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020