SHITET APARTAMENT 2+1 NE BULEVARDIN VLORE-SKELE - Century 21 Albania
Përshkrim

Apartamenti ndodhet ne katin e 9-te banim te nje pallati 10 katesh me nje siperfaqe 97 m2.Eshte e organizuar ne 2 dhoma gjumi, 1 sallon i perbashket me kuzhinen, 1 tualet dhe 1 ballkon.Ndodhet prane bulevardit kryesor dhe prane faciliteteve te zones si: supermarkete ,farmaci,shkolle,etj.Pallati ka perfunduar punimet dhe eshte ne proces hipotekimi.Per me shume informacion e per nje vizite ne prone mund te na kontaktoni .


Informacion
Sip. Totale:

97 m2

Sip. e brendshme:

97 m2

Dhomat e gjumit:

2

Tualetet:

1

Dhomen e ndenjes:

1

Kati:

9

Lloji:

Apartment

Statusi:

New

Availability:

Available

Website Views:

348

Dokumentacion:

Ne proces hipotekimi


Vendndodhje

Adresa: Lagja Pavarsia

Shteti: Albania

Qyteti: Vlorë

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020