JEPET ME QERA APARTAMET 1+1 TEK ISH-KOMBINATI - Century 21 Albania
Përshkrim

Apartamenti eshte i arreduar e fundmi dhe i pa banuar me pare, me nje arredim shume te mire . Ofron cdo facilitet te nevojshem per nje jetese komode . Organizohet ne 1 dhome gjumi , sallon se bashku me kuzhinen,1 tualet dhe 2 ballkone . Eshte 5 minuta larg nga zona e Lungomares dhe 2 minuta large bulevardit kryesor. Per nje vizite ne prone ju ftoj te me kontaktoni


Informacion
Sip. Totale:

97 m2

Sip. e brendshme:

97 m2

Dhomat e gjumit:

1

Tualetet:

1

Dhomen e ndenjes:

1

Kati:

7

Lloji:

Apartment

Statusi:

New

Availability:

Withdrawn

Website Views:

151

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Lagja Pavarsia

Shteti: Albania

Qyteti: Vlorë

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020