SHITET VILE PRANE HYRJES SE DURRESIT! - Century 21 Albania
Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Përshkrim

Vila me siperfaqe ndertimi 322 m2 dhe toke truall 530 m2 , ndodhet prane Kastratit shume prane hyrjes se Durresit . Vila ka konfigurim te njejte ne te dyja katet , si : 1 holl dhe soxhorno te madhe rreth 40 m2 , 2 dhoma gjumi te bollshme , 1 garderobe ,1 tualet dhe 1 kuzhine te vecuar . Kati i pare eshte i mobiluar me mobilje bashkekohore .Vila eshte e investuar ne detaj, e pajisur me sistem kaldaje gjithashtu cdo ambient disponon kondicioner. Objekti disponon dokumentacion te rregullt hipotekor dhe eshte i gatshem per shitje .Per me shume informacion nga kontaktoni !


Informacion
Sip. Totale:

322 m2

Sip. e brendshme:

322 m2

Sip. Toke:

530 m2

Dhomat e gjumit:

4

Tualetet:

2

Dhomen e ndenjes:

4

Kati:

2

Lloji:

Villa

Statusi:

Used

Availability:

Withdrawn

Website Views:

1018

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Kastrati, Prane Hyrjes se Durresit .Rruga Vlash D, Hyrja e Durrësit

Qyteti: Durrës


Kontakto Agjentin