JEPET APARTAMENT 1+1 ME QERA NE LUNGOMARE - Century 21 Albania
Përshkrim

Apartamenti ndodhet ne katin e 2 banim me nje siperfaqe 75 m2.Eshte i organizuar ne 1 dhome gjumi ,1 kuzhine e perbashket me sallonin,1 tualet, dhe 2 ballkone.Apartamenti jepet me periudhe afatgjate, ndodhet ne vij te pare lungomare me pamje te detit .Per me shume informacion e per nje shoqerim ne prone mund te kontaktoni.


Informacion
Sip. Totale:

75 m2

Sip. e brendshme:

75 m2

Dhomat e gjumit:

1

Tualetet:

1

Dhomen e ndenjes:

1

Kati:

2

Lloji:

Apartment

Statusi:

Used

Availability:

Rented

Website Views:

220

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Lungomare

Shteti: Albania

Qyteti: Vlorë

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020