SHITET APARTAMENT 2+1TE FILLIMI I PLAZHIT TE VJETER - Century 21 Albania
Përshkrim

Apartamenti ndodhet ne katin e trete banim te nje ndertimi te ri sapo fillon Plazhi i Vjeter . Zona ka infrastukture te re dhe eshte zhvilluar shume se fundmi . Preferohet nga te huajt , gjithashtu dhe per banim . Ka largesi nga qendra e re e qytetit , 5 minuta ecje ne kembe dhe vetem 50 metra larg nga Plazhi i cili eshte edhe publik . Ka hapesire te plote dhe totalisht te shfrytezueshme , organizohet ne dy dhoma gjumi , salon se bashku me kuzhinen , dy ballkone dhe nje tualet. Disponon certifikate pronesie dhe shitet e mobiluar. Per me teper informacion ose nje vizite ne prone ju ftoj te me kontaktoni .


Informacion
Sip. e brendshme:

98 m2

Dhomat e gjumit:

2

Tualetet:

1

Dhomen e ndenjes:

1

Kati:

4

Lloji:

Apartment

Statusi:

Used

Availability:

Reserved

Website Views:

646

Dokumentacion:

Ka hipoteke


c21al.videos
Vendndodhje

Adresa: Rruga Sazani , Lagjja 1 Maji

Shteti: Albania

Qyteti: Vlorë

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020