JEPET APARTAMENT ME QERA 1+1 NE LUNGOMARE - Century 21 Albania
Përshkrim

Apartamenti ndodhet ne katin e 7-te, me nje siperfaqe 62 m2.Eshte i organizuar ne 1 dhome gjumi, i sallon i perbashket me kuzhinen , 1 tualet dhe 1 ballkon.Zona ne te cilen ndodhet apartamenti eshte nje nga zonat me te frekuentuara te qytetit .Jepet me qera deri ne muajin qershore.Per me shume informacion e per nje vizite ne prone ju ftoj te na kontaktoni.


Informacion
Sip. Totale:

62 m2

Sip. e brendshme:

62 m2

Dhomat e gjumit:

1

Tualetet:

1

Dhomen e ndenjes:

1

Kati:

7

Lloji:

Apartment

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

149

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Lungomare

Shteti: Albania

Qyteti: Vlorë

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020