SHITET APARTAMENT 2+1 TE REZIDENCA PANORAMA - Century 21 Albania
Përshkrim

Apartamenti ofron pamje panoramike te detit , relaks dhe qetesi , gjithashtu pozicionet dhe prane detit . Objekti ne te cilen ndodhet prona eshte cilesor dhe ka vetem kater kate , preferohet nga te huajt , eshte nje rezidence e njohur per te kaluar pushimet . Orientimi eshte jug-lindje-perendim , perendimi i pare nga kjo prone eshte vlere e shtuar .Disponon certifikate pronesie. Ju ftoj per me teper ta vizitojme se bashku .


Informacion
Sip. e brendshme:

101 m2

Dhomat e gjumit:

2

Tualetet:

2

Dhomen e ndenjes:

1

Kati:

4

Lloji:

Apartment

Statusi:

New

Availability:

Available

Website Views:

865

Dokumentacion:

Ka hipoteke


c21al.videos
Vendndodhje

Adresa: Rruga Azem Sulo , Lagjja Uji i Ftohte

Shteti: Albania

Qyteti: Vlorë

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020