JEPET ME QERA NJESI SHERBIMI NE LUNGOMARE - Century 21 Albania
Përshkrim

Jepet njesi sherbimi ne lungomare me nje siperfaqe 45 m2 neto te shfrytezueshme. Ndodhet ne vijen e pare ne Lungomare dhe me nje hapsire te mjaftueshme. Kerkohet nje qera afategjate dhe biznes serioz. Per nje informacion ose shoqerim ne prone na kontaktoni.


Informacion
Sip. Totale:

50 m2

Sip. e brendshme:

50 m2

Lloji:

Bar / Restaurant

Statusi:

Used

Availability:

Withdrawn

Website Views:

215

Dokumentacion:

Ne proces hipotekimi


Vendndodhje

Adresa: lungomare

Shteti: Albania

Qyteti: Vlorë

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020