JEPET APARTAMENT ME QERA 2+1+2 NE BULEVARD - Century 21 Albania
Përshkrim

Apartamenti ndodhet ne katin e 10 te nje pallati te ri. Ka nje orientim nga veri -perendimi , eshte i kompletuar dhe jepet me qera afategjate. Per nje shoqerim ne prone ose informacion na kontaktoni


Informacion
Sip. Totale:

120 m2

Sip. e brendshme:

120 m2

Dhomat e gjumit:

2

Tualetet:

2

Dhomen e ndenjes:

1

Kati:

10

Lloji:

Apartment

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

392

Dokumentacion:

Ne proces hipotekimi


Vendndodhje

Adresa: Ish Kombinati i peshkut

Shteti: Albania

Qyteti: Vlorë

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020