JEPET ME QIRA SUPER PENTHOUSE MBI KOPSHTIN BOTANIK!!! - Century 21 Albania
Përshkrim

Ambjenti eshte i organizuar me sallon, 3 dhoma, 3 tualete dhe nje verande me pamje 360°.
Kuzhina mund te behet e perbashket ose e ndare nga salloni.
Ne kete zone mbizoteron ajri i paster, ndodhet afer cdo faciliteti dhe ploteson te gjitha kushtet per nje jetese sa me te qete dhe luksoze.
Gjithashtu jepet opsioni i mobilimit ne baze te kerkeses se klientit.
Per me shume informacion na kontaktoni!


Informacion
Sip. Totale:

229 m2

Sip. e brendshme:

162 m2

Dhomat e gjumit:

3

Tualetet:

3

Dhomen e ndenjes:

1

Lloji:

Penthouse

Statusi:

New

Availability:

Available

Website Views:

472

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Karakteristikat
Vendndodhje

Adresa:

Shteti: Albania

Qyteti: Tirana

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020