APARTAMENT 2+1+2 ME QIRA TEK LIQENI I THATE ! - Century 21 Albania
Përshkrim

Jepet me qira apartament 2+1 me 2 tualete mbi Liqenin e Thate.
Organizohet ne nje ambient te madh ndenje bashke me kuzhinen, 2 dhoma gjumi (njera prej te cilave me tualet), tualeti tjeter (me dritare) dhe 2 ballkone.
Ndodhet ne nje pallat me sistem kapote, ashensor dhe administrim.
Zona shquhet per qetesi dhe ajer te paster.
Orientimi Jug Perendim.
Per nje vizite ne prone na kontaktoni !


Informacion
Sip. e brendshme:

120 m2

Kati:

1

Lloji:

Apartment

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

115

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Rruga Ullishtes, Liqeni i Thate

Shteti: Albania

Qyteti: Tirana

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020