SHITET APARTAMENT 3+1+2 TE RRUGA E ELBASANIT - Century 21 Albania
Përshkrim

Shitet apartament 3+1 me siperfaqe 112 m2 ne Rrugen e Elbasanit. Apartamenti ndodhet ne katin e 7 te nje pallati te ri. Organizohet nga ambienti i ndenjies, kuzhina, 3 dhoma gjumi dhe 2 tualete. Orientimi i apartamentit Jug-Perendim. Disponon certifitake pronesie. Per nje vizite ne prone ju lutem na kontaktoni!


Informacion
Sip. Totale:

112 m2

Sip. e brendshme:

105 m2

Dhomat e gjumit:

3

Tualetet:

2

Dhomen e ndenjes:

1

Kati:

7

Lloji:

Apartment

Statusi:

New

Availability:

Available

Website Views:

116

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Rruga e Elbasanit

Shteti: Albania

Qyteti: Tirana

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020