OKAZION !!! SHITET APARTAMENT 1+1 592€/m2 TEK RRUGA E RE E PORTIT !! - Century 21 Albania
Përshkrim

Shitet apartament me çmim okazion tek rruga e re e portit. Apartamenti ndodhet në një ndër pallatet më cilësore të zonës. Organizohet nga një dhomë ndenjeje + kuzhinë, një dhomë gjumi , nje tualet , si dhe një ballkon i cili ofron pjesërisht pamjen e detit. Pallati është i pajisur me ashensor dhe apartamenti ndodhet në katin e 10-të.
Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë na kontaktoni!


Informacion
Sip. Totale:

76 m2

Sip. e brendshme:

66 m2

Dhomat e gjumit:

1

Tualetet:

1

Dhomen e ndenjes:

1

Lloji:

Apartment

Statusi:

New

Availability:

Available

Website Views:

190

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Rruga e re e portit

Shteti: Albania

Qyteti: Durrës

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020