APARTAMENT ME QIRA TEK KODRA E DIELLIT ! - Century 21 Albania
Përshkrim

Apartamenti ndodhet prane rezidences Kodra e DIellit, ne nje pallat te mire administruar me ashensor.
Organizohet ne sallon ndenje dhe ambjent gatimi te bollshem me dalje ne ballkon ku dhe 2 dhomat e gjumit kane dalje ne ballkon.
Apartamenti eshte i sapo investuar dhe i pabanuar me pare,
Per nje vizite jeni te lutur te me kontaktoni


Informacion
Sip. Totale:

105 m2

Sip. e brendshme:

93 m2

Dhomat e gjumit:

2

Tualetet:

2

Dhomen e ndenjes:

1

Kati:

2

Lloji:

Apartment

Statusi:

New

Availability:

Withdrawn

Website Views:

76

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Rruga Kodra Diellit

Shteti: Albania

Qyteti: Tirana

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020