AMBIENT PER ZYRA PRANE QENDRES, PAZARI I RI ! - Century 21 Albania
Përshkrim

Jepet me qira ambient per zyra prane Pazarit te Ri.
Ambienti ndodhet ne katin e trete te nje godine te dedikuar vetem per qellime biznesi.
Ka nje siperfaqe te brendshme prej 160 m2 dhe nje verande te shfrytezueshme prej 200 m2.
Afersia me qendren, gjithashtu pajisja me sistem kondicionimi dhe aspirimi, vetrate xhami te levizshme, e ben kete prone shume te pershtatshme aktivitete te ndryshme.
CMIMI 1000 EURO NETO (nuk perfshihet tatimi)
Per nje vizite ne prone jeni te lutur te na kontaktoni !


Informacion
Sip. Totale:

360 m2

Sip. e brendshme:

160 m2

Tualetet:

2

Kati:

3

Lloji:

Office

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

37

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Sheshi Avni Rustemi, Pazari i Ri

Shteti: Albania

Qyteti: Tirana

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020