Shitet Apartament 3+1+2 ne Qender te qytetit te Elbasanit. - Century 21 Albania
Përshkrim

Apartamenti 3+1+2 ndodhet në katin e 12 banim ose 14 teknik. Drejtimi është lindje, jug dhe perëndim. Pozicioni i vetë apartamentit bën që ai mos të ketë asnjë faqe muri të përbashkët me komshinjtë. Dhomat janë të ndara shumë mirë, të rregullta drejtkëndore. Instalimet e brëndshme janë të bëra ekstra, sistemi kaldajë etj. Dritaret janë dopio xham. Për më shumë informacion na kontaktoni!


Informacion
Sip. Totale:

136 m2

Dhomat e gjumit:

3

Tualetet:

2

Dhomen e ndenjes:

1

Kati:

12

Lloji:

Apartment

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

46

Dokumentacion:

Ne proces hipotekimi


Vendndodhje

Adresa: Qender

Shteti: Albania

Qyteti: Elbasan

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020