SHITET APARTAMENT 3+1+DY BALLKONE , PRANE DREJTORISE SE POLICISE , DURRES! - Century 21 Albania
Përshkrim

Apartamenti me siperfaqe neto 113 m2, pozicionohet ne katin e 1 te banimit te nje pallati te ri 5 katesh ne zonen e drejtorise se policise. Hyrja e apartamentit eshte e vecuar dhe e mbyllur privatisht me dere hekuri. Apartamenti aktualisht organizohet ne 2 dhoma gjumi te dyja me dalje ne ballkon, 1 kuzhine totalisht e vecuar gjithashtu me dalje ne kuzhine, 1 salle ndenie dhe 1 tualet i cili eshte me ajrosje natyrale. Prona disponon dokumentacion te rregullt hipotekor dhe eshte i gatshem per shitje. Per me shume informacion, na kontaktoni!


Informacion
Sip. Totale:

120 m2

Sip. e brendshme:

113 m2

Dhomat e gjumit:

3

Tualetet:

1

Dhomen e ndenjes:

1

Kati:

2

Lloji:

Apartment

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

82

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Rruga Aleksander Goga

Shteti: Albania

Qyteti: Durrës

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020