SHITET VILE 3 KATESHE NE PLAZH! - Century 21 Albania
Përshkrim

Vila disponon 149m2 truall nder te cilat 98m2 jane ndertim ne secilin kat. Kati i pare organizohet ne 3 dhoma gjumi, nje depo, dy tualete, verande dhe oborr. Kati i dyte organizohet ne salle ndenje me aneks kuzhine, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe verande. Kati i trete organizohet ne salle ndenje me aneks kuzhine, dy dhoma gjumi, tualet dhe verande. Kati i trete ka punime extra dhe eshte i arreduar ne menyre bashkekohore. Vila ndodhet ne nje zone te qete, fare prane unazes por gjithashtu prane bregdetit. Disponon dokumentacion te rregullt dhe eshte e gatshme per shitje. Per me shume info apo nje vizite nga afer ju ftojme te kontaktoni.


Informacion
Sip. Toke:

149 m2

Lloji:

Villa

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

74

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa:

Shteti: Albania

Qyteti: Durrës

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020