Shitet shtepi ne zonen e Spitalles! - Century 21 Albania
Përshkrim

Shitet shtepi private ne Spitalle, organizohet nga dy dhoma gjumi,nje sallon se bashku me ambjentin e gatimit, nje tualet si dhe nje tjeter ambient. Ka nje siperfaqe totale prej 381 m2 nga te cilat 124m2 eshte ndertim.
Shtepia shitet e mobiluar si ne foto. Prona zoteron dokumentacion te rregullt hipotekor.
Per me shume detaje ose per nje shoqerim ne prone jeni te lutur te na kontaktoni.


Informacion
Sip. e brendshme:

124 m2

Dhomat e gjumit:

2

Tualetet:

1

Dhomen e ndenjes:

1

Lloji:

House

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

50

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa:

Shteti: Albania

Qyteti: Durrës

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020