SHITET 2+1 PRANE PELIKANIT! - Century 21 Albania
Përshkrim

Apertamenti disponon 71m2 te cilet organizohen ne korridor i cili ben shperndarjen e ambienteve, salle ndjenje me aneks kuzhine i cili ka dalje ne ballkon, dy dhoma gjumi ku dhoma matrimonile ka gjithashtu ballkon dhe tualet. Ndodhet ne katin e dyte nje pallati te ri me ashensor prane pelikanit. Disponon dokumentacion te rregullt dhe eshte i gatshem per shitje. Per me shume info apo nje vizite nga afer ju ftojme te kontaktoni.


Informacion
Sip. e brendshme:

71 m2

Dhomat e gjumit:

2

Tualetet:

1

Dhomen e ndenjes:

1

Lloji:

Apartment

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

56

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Plazh, Hekurudha

Shteti: Albania

Qyteti: Durrës

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020