Jepet me qira Zyre tek Ambasador 3 - Century 21 Albania
Përshkrim

Tek pallati Ambasador 3 jepet me qira zyre me siperfaqje te brendshme 80 m2. Ambienti organizohet ne tre ambiente pune, korridor, tualet dhe nje ballkon me pamje te lire. I pershtatshem per 10 poste pune. Per me teper informacion ose vizite ne kete prone mos hezitoni te kontaktoni.


Informacion
Sip. Totale:

95 m2

Sip. e brendshme:

95 m2

Kati:

9

Lloji:

Office

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

249

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Karakteristikat
Vendndodhje

Adresa: Rruga Dervish Hima

Shteti: Albania

Qyteti: Tirana

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020