SHITET APARTAMENT 2+1+2 NE ALI DEM! - Century 21 Albania
Përshkrim

Century 21 Prime sjell per shitje apartament 2+1+2 ne Ali Dem. Apartamenti ndodhet ne nje ndertim te ri, te mireadministruar, 2.2 km larg me sheshin "Skenderbej". Vendndodhja e apartamentit ofron të gjitha facilitetet për një jetë sa më komode. Organizimi i apartamentit vjen si më poshtë: dhome ndenje dhe kuzhinë, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe ballkon. Ne apartament jane bere punime extra dhe shume cilesore. Disponon dokumentacion hipotekor te rregullt. Shitet i mobiluar. Per me shume informacion dhe nje vizite ne prone kontaktoni agjentin imobiliar!


Informacion
Sip. e brendshme:

92 m2

Dhomat e gjumit:

2

Tualetet:

2

Dhomen e ndenjes:

1

Lloji:

Apartment

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

433

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Karakteristikat
Vendndodhje

Adresa: Rruga Ali DEMI

Shteti: Albania

Qyteti: Tirana

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020