JEPET ME QIRA 2+1+VERANDË NË PLAZH DURRËS ! - Century 21 Albania
Përshkrim

Apartamenti ndodhet në katin 8, organizohet në 1 dhomë ndenjeje dhe kuzhinë, 2 dhoma gjumi, një tualet dhe një verandë të madhe. Preferohen klientë për qëndrim afatgjatë.
Për më shumë informacion ose një shoqërim në pronë na kontaktoni!


Informacion
Sip. Totale:

130 m2

Sip. e brendshme:

90 m2

Dhomat e gjumit:

1

Tualetet:

1

Dhomen e ndenjes:

1

Lloji:

Apartment

Statusi:

Used

Availability:

Withdrawn

Website Views:

228

Dokumentacion:

Ne proces hipotekimi


Vendndodhje

Adresa: Plazh Iliria

Qyteti: Durrës


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020