SHESIM AMBIENT PER ZYRA TEK VIZION PLUS 1040 M2 ! - Century 21 Albania
Përshkrim

Ne nje zone me kalueshmeri teper te larte shesim zyre 1040 m2

Zyra ka hyrje te vecante dhe ka akses direkt ne katin zero me siperfaqe 33.8 m2

Kati i pare 983.1 m2 open space .

Ne cmim dhe nje post parkimi 24 m2 .

E investuar.

Aktualisht me qira 6500 euro ne muaj .

Kontrate 5 vjecare .

Me Hipoteke.

Mundesi fantastike investimi.


Informacion
Sip. e brendshme:

1030 m2

Kati:

1

Lloji:

Office

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

261

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Karakteristikat
Vendndodhje

Adresa:

Shteti: Albania

Qyteti: Tirana

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020