SHITET APARTAMENT 1+1 VELIPOJE - Century 21 Albania
Përshkrim

Century 21 Future ofron per shitje apartament 1+1 tek "Kompleksi FISHTA", Velipoje. Apartamenti eshte pjeserisht i mobiluar. Hyrja ndodhet ne katin e trete dhe eshte e pozicionuar ne vijen e pare te apartamenteve. Gjithashtu apartamenti eshte i pajisur me dokumentacion te rregullt. Per informacion me te detajuar mund te paraqiteni prane zyres sone ne adresen: Rr. Qemal Dracini, prane sheshit Demokracia.


Informacion
Sip. Totale:

79 m2

Dhomat e gjumit:

1

Tualetet:

1

Dhomen e ndenjes:

1

Lloji:

Apartment

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

158

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Velipoje

Shteti: Albania

Qyteti: Shkodër

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020