Jepet Ambjent Biznesi per Qera prane Selvise - Century 21 Albania
Përshkrim

Prane zones se Selvise jepet me qira ambjent komercial i pershtatshem per aktivitete te ndryshme biznesesh. Siperfaqe e brendshme 90 m2 neto e ndare ne duplex ku 20 m2 eshte pjesa e siperme. Lartesi 4 m dhe diponon 1 tualet. Ambjenti ka fasade te madhe xhami. Preferohen biznese afatgjate, aktualisht eshte e dhene me Qira dhe lirohet ne date 30 nentor. Per me teper informacion na kontaktoni!


Informacion
Sip. Totale:

90 m2

Tualetet:

1

Lloji:

Commercial

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

35

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Selvia

Shteti: Albania

Qyteti: Tirana

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020